Wij zijn zoek naar een tech savvy talent om ons team te komen ondersteunen!

Stage: Content en marketing

IAB.nl – Amsterdam

Over IAB Nederland 
20 jaar geleden is IAB Nederland opgericht als dé branchevereniging voor digitale marketing innovatie. Het IAB versnelt de digitale groei en levert een structurele bijdrage aan de kwalitatieve ontwikkeling van de markt. Dankzij sponsorbijdragen en contributie geven leden van de vereniging deze strategie samen inhoud door evenementen te organiseren, onderzoeken te doen en whitepapers te publiceren. Binnen het IAB is de hele mediaketen vertegenwoordigd. In taskforces en bij IAB bijeenkomsten wordt kennis en ervaring uitgewisseld en genetwerkt door adverteerders, uitgevers, mediabureaus, technologiepartijen en creatieven.

Deeltijd / meeloop stage

IAB Nederland is altijd bezig met- en in ontwikkeling. Daarom zijn we op zoek naar een tech savvy talent om ons team te komen ondersteunen! De productie en verspreiding van content is essentieel voor onze leden en jij zal hier een belangrijke rol in vervullen. Ben jij die hands-on creatieveling en wil je leren hoe content marketing en productie werkt in een B2B omgeving? Dan is stage lopen bij ons echt iets voor jou! Het is belangrijk dat je een proactieve houding hebt en initiatief toont. Kom met leuke ideeën en nieuwe invalshoeken, en samen creëren we nieuwe kansen voor iab.nl om onze content te delen met onze leden en relaties.

Wie ben jij?

 • Een Social Media talent, altijd up-to-date met de nieuwste mogelijkheden in Instagram, Twitter en Facebook.
 • Leergierig
 • Hands- on
 • HBO denk- en werkniveau
 • Prioriteiten kunnen stellen en deadlines in de gaten kunnen houden
 • Oog voor detail
 • Creatief en sociaal
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift
 • Bekend met Hootsuite, Canva, Eventbrite en Mailchimp.

 

Wat ga je doen?

Als Content Productie en Marketing Stagiair ga jij jouw creativiteit loslaten op onze communicatiekanalen (social media, website, nieuwsbrieven, etc.), en zie je jouw inspanningen direct terug voor onze events en bijeenkomsten. Je zult onder andere:

 • Ondersteunen in de productie van IAB Nederland bijeenkomsten
 • Nieuwsbrieven schrijven en optimaliseren.
 • Content op de website creëren, verbeteren en optimaliseren
 • Assisteren bij e-mailcampagnes met externe partijen
 • Assisteren bij social media campagnes

 

Wat bieden wij? 

 • Een dynamische stage waarbij je veel kunt leren, midden in het hart van marketing innovatie
 • Klein team van gezellige en gepassioneerde collega’s
 • Een zeer breed educatief netwerk
 • Ruimte voor eigen creatieve ideeën

 

Geintereseerd? Mail dan jouw CV en motivatie naar stage@iab.nl